Vědecká konference 2. LF UK: 22.–23. 4. 2015!

Vážené kolegyně a vážení kolegové, pedagožky, pedagogové, vědkyně, vědci, studentky, studenti, milovnice a milovníci překvapení, běžkyně, běžci!

Vědecká konference 2015 se blíží. Nenechte si ujít možnost aktivně se zúčastnit, zaznamenejte si už teď datum do diářů, ať se nezapomenete přijít podívat. Program začne tradičně ve středu dopoledne a potrvá do čtvrtka (výuka bude po oba dny od 10 hodin výše zrušena). Těšit se můžete mj. na vynikající hostující řečníky, debatu o vědě a jejím hodnocení, diskusi o doktorském studiu nebo uplatnění absolventů, zábavu, sport a několik novinek a překvapení. Pro aktivní účastníky vědeckého programu (přednášející, prezentující i pozorně naslouchající) budou připraveny atraktivní ceny.

Své abstrakty můžete zadávat do 6. března. Poté budou zhodnoceny vědeckým výborem a přijaté příspěvky rozděleny mezi přednášky a postery. Jak již víte, konference je otevřená pro všechny studenty pregraduálního a doktorského studia a mladé pracovníky fakulty a nemocnice. Povinná je účast pro všechny studentky a studenty doktorského studia ve třetím a vyšších ročnících, v prezenční i kombinované formě (pokud neprezentovali své výsledky v minulém ročníku) – ti všichni dostanou upozornění na své e-mailové adresy. Prosím, věnujte velkou pozornost důležitým termínům a pokynům k přípravě abstraktů – včetně faktu, že jazyk prezentace se musí shodovat s jazykem abstraktu!

Přihlašování abstraktů naleznete zde.

Vědecká konference 2015 v datech:

12. 2. spuštění elektronického příjmu abstraktů
6. 3. ukončení elektronického příjmu abstraktů
7.–20. 3. hodnocení zaslaných abstraktů vědeckým výborem
23. 3. oznámení o přijetí/nepřijetí příspěvků a jejich formě (přednáška/poster)
22.–23. 4. Vědecká konference 2. LF UK

prof. MUDr. Jan Trka, Ph.D., proděkan pro vědu, výzkum a doktorské studium

doc. MUDr. Jan Zuna, Ph.D., předseda vědeckého výboru VK 2015

Vytvořeno: 12. 2. 2015 / Poslední aktualizace: / Odpovědná osoba: Mgr. Ing. Tereza Kůstková